כל מה שאתם צריכים לדעת לפני התקנת מערכת אינטרקום לבית משותף

שתף לחברים שלך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

כל מה שאתם צריכים לדעת לפני התקנת מערכת אינטרקום לבית משותף

כל בית צריך אינטרקום. בטח ובטח בית משותף. בניין משותף זקוק להגנה. מפני פרטיות, כדי להרחיק גורמים לא רצויים מלהיכנס אל הבניין  ולבצע ונדליזם, לפרוץ לדירות או אל מחסנים משותפים ועוד. מערכת אינטרקום לבניין משותף מאפשרת לכם בקרה על כניסה של אנשים לתחום הבניין ומאפשרת ליצור סביבה מוגנת עבור דיירי הבניין.

שומרים על הפרטיות שלך

מערכת אינטרקום לבניין משותף מאפשרת גישה ופתיחה של דלתות הבניין רק לדיירי הבניין ואנשים הקרובים להם. המערכת מאפשרת הגנה מקסימלית. בכל זמן, דלתות הבניין סגורות הרמטית ואינן מאפשרות כניסה אליהן. הן נפתחות אך ורק באמצעות קוד שמספרו ידוע רק לדיירים ולאנשים הקרובים להם ביותר. מערכת אינטרקום לבניין משותף מתפקדת כשומר הסף של הבניין והופכת אותו למתחם פרטי עם חסם כניסה מתקדם בפני מבקרים לא רצויים.

 

איך לבחור אינטרקום לבניין משותף.

פעם, אינטרקום קולי היה פסגת הטכנולוגיה. לחיצה על הכפתור מבחוץ היתה משחררת צפצוף קולני ברחבי הדירה והדיירים היו יכולים לדבר עם האורחים ולהחליט האם הם רצויים או לא האם לשחרר בלחיצה את נעילת הדלת ולאפשר להם להיכנס או אם לאו. כיום, מערכות אינטרקום לבניינים משותפים מצוידות בטכנולוגיות מתקדמות. חברה המתמחה בהתקנת מערכות אינטרקום יכולה לסייר בבניין, לבדוק את צרכי הדיירים ואת התקציב ולבנות הצעה למערכת המתאימה ביותר עבור הבניין בהתאם.

אילו מערכות אינטרקום לבתים משותפים מומלץ לרכוש?

סוגי מערכות האינטרקום הקיימים הם רבים ומגוונים ונבדלים זה מזה בטכנולוגיה והאביזרים אותם הם מציעים. ישנן מערכות אינטרקום פשוטות הכוללות פאנל חיצוני וכפתור התקשרות המחובר לעמדה פנימית בבית כך שהדיירים יכולים לפתוח לדבר עם האורח ולבחור לפתוח את הדלת. זוהי מערכת שמע פשוטה ממש כמו שהיתה נהוגה להיות מותקנת במאות אלפי בתים משותפים בעבר. מערכת אינטרקום נוספת יכולה לכלול מצלמה המאפשרת לראות את הבאים לבניין ולבחור אם לפתוח להם את הדלת או לא.

הדור החדש של מערכות האינטרקום

בנוסף, ישנן  מערכות אינטרקום הפועלות על תשתית סלולרית או על אינטרנט אלחוטי. מערכות אלו אינן דורשות תחזוקה מיוחדת או הכנת תשתית חוטים סבוכה כמו זו המצויה במערכות האינטרקום הקווי. מערכות האינטרקום הסלולריות ואלו המבוססות על אינטרנט, מאפשרות חיבור לטלפון נייד של כל דייר בבניין ולאפשר לו לשוחח ולצפות באנשים המעוניינים להיכנס לבניין.

בשורה התחתונה

בחירת מערכת אינטרקום חייבת להתחשב במספר הדירות בבניין, גילם הממוצע של הדיירים(בניין מגורים ובו רק אנשים מבוגרים חייב להתחשב ביכולות ההבנה הטכנולוגיות של הדיירים ולאפשר להם שימוש קל ונוח במערכת האינטרקום), דרישות הדיירים אותם מייצג וועד הבית וכן התקציב העומד בפני הדיירים בבניין.

מכניסים מקצוענות הביתה

חברת ORVISIONמתמחה בהתקנת מערכות אינטרקום לבתים פרטיים, מוסדות, בנייני משרדים ובניינים משותפים. הידע, הניסיון והשירות האישי הופך את החברה למובילה ומבוקשת בתחומה. הצוותים המקצועיים של החברה יגיעו עד אליך, ייבדקו, ייעצו ולבסוף יגישו לך את ההצעה המתאימה לך ביותר על פי הדרישות והצרכים הספציפיים שלך וכמובן, בהתאם לתקציב שלך. חברת ORVISION מביאה אליך את פסגת הטכנולוגיה במערכות אינטרקום כשהיא משווקת את המערכות המתקדמת ביותר בתחום ומציעה לך מחירים אטרקטיביים ללא תחרות. זה הזמן להיכנס לאתר שלנו, להשאיר לנו פרטים או להתקשר אלינו ולקבל שירות אישי, אמין ומקצועי.

להרשמה לניוזלטר שלנו

תוכלו לקבל את העידכונים על החבילות המשתלמות ביותר.

כתבות נוספות

בלוג

איך לבחור מערכת אינטרקום?

מערכות אינטרקום קיימות במקומות רבים ומשמשות כבקר כניסה. חברות הייטק, בנייני מגורים, חדרים נקיים, מוסדות רפואיים, חדרי ישיבות במקומות רגישים כמו משרד הביטחון ועוד. מערכות